Publicat 14 Oct 2020 | Expiră 14 Nov 2020

Electrician & Fochist medie presiune

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ELECTRICIAN
- Calificare de Electrician intretinere & reparatii
- Cunostinte tehnice

FOCHIST
- Fochist autorizat clasa A pentru cazane de medie presiune

Descrierea jobului

ELECTRICIAN

- Asigura functionarea instalatiei electrice si efectueaza orice interventie pentru remedierea defectelor aparute din punct de vedere electric
- Participa la activitatile de mentenanta preventiva si la orice interventie necesara in instalatia electrica
- Intervine in tablouri electrice daca este o defectiune
- Efectueaza verificarile in instalatia electrica conform planificarii si le documenteaza

FOCHIST

- Operare cazane abur medie presiune
- Operare utilitati (aer comprimat, apa racita, vacuum, energie electrica, apa calda)
- Inregistrare parametri utilitati/consumuri

Locatia - Fabrica de productie in Otopeni
Se lucreaza in ture de 12 ore.

Beneficii:
- Salariu motivant
- Transport asigurat
- Bonuri de masa
- Alte beneficii in locatie (le aflati la interviul telefonic)

Grupul ISS este unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate, desfasurand operatiuni pe 5 contintente (Europa, Asia, America de Sud si de Nord si Australia), in peste 53 de tari, avand 520.000 angajati implicati la nivel local, regional si international in activitatile solicitate de clientii nostri.

Cu o experienta de peste 100 de ani, ISS continua sa isi imbunatateasca si sa isi extinda serviciile, avand ca principala tinta satisfactie clientilor si contributia la eficientizarea afacerilor acestora.
In Romania, ISS a devenit parte integranta a pietei economice incepand cu anul 2006.

Partenerii ISS Romania provin din variate domenii de activitate: bancar, industrial, office, IT si telecomunicatii fiind deserviti in aproximativ 2000 de locatii la nivel national.

Pentru mai multe detalii va rugam vizitati site-ul nostru: www.ro.issworld.com

Expirat
Electrician & Fochist medie presiune  -  ISS Facility Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles