Electrician exploatare retele electrice

COMPA SA SIBIU 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Calificare adecvată - Electrician rețele electrice;
- Experiență în întreținere și mentenanță transformatoare, celule, tablouri electrice.

Descrierea jobului

- Asigurarea alimentării cu energie electrică a fabricii;
- Executarea reparațiilor corective și preventive în stații și posturi;
- Funcționarea optimă și mentenanța cogenerării;
- Efectuarea probelor de funcționare;
- Disponibilitate în caz de avarie.

Beneficii
- Veniturile lunare pot depăși 3000 lei net;
- Sporuri salariale și zile de concediu suplimentar;
- Prime 2720 lei net/an și alte tichete cadou - necondiționat!
- Creșteri anuale ale venitului;
- Tichete de masă de 30 lei/zi;
- Transport gratuit;
- Cursuri gratuite de calificare sau re-calificare, certificate;
- Sprijin pentru continuarea studiilor.

COMPA este o companie romaneasca privata, care activeaza in special in industria auto. Exporta aproape 85% din productia sa in 23 de tari, pe trei continente si are colaborari stabile cu cateva dintre cele mai importante companii internationale din industria auto. Dinamismul ultimilor ani este confirmarea unei preocupari permanente pentru extinderea parteneriatelor in industria auto si in alte industrii. Preocuparile pentru calitate si protectia mediului recomanda COMPA drept unul dintre cei mai de incredere producatori. Confirmarea este data de certificatele ISO 9001, ISO 14001 si TS 16949. COMPA este o marca in ascensiune, sinonima cu dezvoltare, calitate, inovatie si gandire strategica.

Publicat 23 Sept. 2022 Reactualizat 21 Oct. 2022 Expiră 23 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.