Electrician / Electronist - echipamente Beauty

Beauty One Medical Europa srl 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Calificare de specialitate în domeniul electric, electromecanic sau electronic;
- Seriozitate și responsabilitate;
- Capacitate de a respecta standardele de lucru;
- Capacitate de învățare rapidă;
- Atenție la detalii.

Descrierea jobului

Activitatea presupune:
- Repararea echipamentelor din portofoliul Beauty One - aparate de estetică facială și corporală;
- Supravegherea funcționării corecte a echipamentelor Beauty One;
- Întocmirea procedurilor de intervenție și întreținere la echipamentele Beauty One.

Beauty One ofera dotari pentru saloane, echipari complete pentru centre estetice, importa si distribuie, pe langa linia de cosmetice profesionale Bruno Vassari, linia de produse 100 % organice destinate centrelor spa Pevonia Botanica, linia de hairstyling profesional a Academiei Toni & Guy din Anglia label.m, linia de produse de colorare a parului CHI si tehnologie de ultima generatie precum Eximia, Termosalud si Decomedical, precum si aparatura pentru epilare definitiva IPL, vacuum, ultrasunete, electrostimulare, presoterapie, testare corporala, de nelipsit intr-un salon de frumusete. Pe langa toate acestea, Beauty One vine in intampinarea nevoilor voastre cu mobilier, accesorii si consumabile diverse. Cu alte cuvinte, totul pentru frumusete, intr-un singur loc

Publicat 14 Sept. 2022 Expiră 14 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.