ELECTRICIAN / ELECTROMECANIC

IFMA SA 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

MP IFMA companie de prestigiu cu mai mult de 57 de ani de excelenta prin inovatie, cu experienta in productie, proiectare, instalare, mentenanta si modernizare ascensoare , angajeaza tehnician mentenanta pentru Sucursala TG JIU.

Cerinte:

• Studii medii – calificare electrician sau electromecanic;
• Domiciliul stabil in TG JIU
• Permis conducere cat B
• Competente personale: organizat, spirit de echipa, capacitate de invatare
• Competente profesionale: cunostintele in domeniul electric, electromecanic sau electronic

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
- Efectuarea intretinerii periodice preventive a ascensoarelor
- Interventii in caz de urgenta pentru evacuarea persoanelor blocate in cabina ascensorului in conditii de siguranta.
- Interventii pentru solutionarea deranjamentelor
- Identificarea defectelor ascensoarelor, contactarea persoanelor responsabile si obtinerea aprobarilor pentru remedierea acestora
- Cresterea satisfactiei clientului oferind servicii de calitate si asigurand o comunicare continua, proactiva si precisa

Se asigura training si specializare la locul de munca.
Beneficii: tichete de masa, prime anuale, bonusuri,asigurare medicala

MP IFMA este o firmă de ascensoare dedicată instalării, întreținerii și modernizării ascensoarelor de persoane și marfă în clădiri și alte spații urbane. Soluțiile de ridicare ne permit să construim relații unice și diferențiale cu clienții noștri.

Prin apropiere și integritate contribuim la îmbunătățirea calității vieții și a bunăstării acestora, oferindu-le serviciile inovatoare, excelente și sigure de care au nevoie în viața cotidiană.

Eliminăm barierele și soluționăm problemele de mobilitate în clădiri.
Publicat 7 Sept. 2022 Reactualizat 5 Oct. 2022 Expiră 7 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.