Electrician de joasa si medie tensiune

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 4000 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

SC PANEF PROD COM 95 SRL , continua sa angajeaze ELECTRICIENI .

Cerinte:

-Persoana harnica si serioasa,dispusa sa lucreze 8 ore ,pe teren cu restul echipei,
-atentie la detalii,nu se accepta greseli
-persoana care sa vrea sa fie angajata pe termen lung
-Instalatii Electrice Medie si Joasa Tensiune.

Descrierea jobului

-ajuta echipa la tras cablu aerian sau subteran
-reparatii si intretinere retele de iluminat
-montare blocuri de masura , montare posturi de transformare , etc

Alte detalii:

-program intr-un singur schimb,de luni pana vineri orar 8-17, cu pauza de 1 ora .
-de preferat cu permis ,categoria B .

Se ofera:

-salariu incepand cu 5000 net (negociabil functie de cunostintele posedate) , de implicarea personala si de seriozitate
-bonuri de masa 20.17 lei/zi
-echipament de lucru asigurat de firma
-cafea + apa plata asigurat de firma
-prima de Pasti si de Craciun
-transport asigurat de firma

Descrierea companiei

Instalatii Electrice Medie si Joasa Tensiune .
Lucrari de instalatii electrice

Publicat 28 iul. 2022 Expiră 27 aug. 2022