Electrician de intretinere si reparatii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii medii / superioare
- calificare si autorizatie de electrician
- calificare II A sau II B sau III B
- persoana responsabila si organizata avand cunostiinte si experienta minima de 2 ani privind intretinerea si functionarea instalatiilor electrice

Descrierea jobului

Intretinerea si functionarea in conditii optime a instalatiilor electrice ale cladirii si ale utilajelor si echipamentelor precum: razboaie de tesut, instalatie de climatizare, instalatie de aer comprimat, centrala termica, instalatie de dedurizare a apei.

Veti beneficia de un salariu atractiv si alte facilitati cu impact financiar precum:
- Tichete de masa in valoare de 20 lei pentru fiecare zi lucratoare
- Al 13-lea salariu
- Prima substantiala de vacanta
- Prima pentru realizarile anului anterior (o data pe an)
- Prima de cresa/gradinita
- Prime pentru vechimea in societate
- Prime de fidelitate
- Tichete cadou substantiale de sarbatori
- Bonus pentru idei de imbunatatire

Suplimentar beneficiati si de alte avantaje precum:
- Asigurare medicala de viata si sanatate (suplimentar fata de CAS)
- Abonament servicii medicale gratuite
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Un mediu de lucru stabil intr-o companie multinationala de succes

Ertex International SRL, una dintre cele mai moderne fabrici din domeniul textil - tesatorie din Europa, este o companie multinationala aflata in plina expansiune care activeaza in domeniul productiei de tesaturi cu masini de tip Jacquard.
Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022