Electrician de intretinere si reparatii

SC SIMBETON SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii medii (ṣcoală profesională, liceu de profil: electronică, electrotehnică, energetic sau curs de calificare);
Minim 2 ani de experienţă în mentenanţa echipamentelor de producţie pe linie electrică, în instalaţii de complexitate medie;
Apt pentru lucru la înălţime;
Disponibil pentru program de 8 ore, între: 07:00-15:00 de luni până vineri;
Atestat ANRE poate prezenta un avantaj;
Abilităţi bune de comunicare ṣi lucru în echipă;

Descrierea jobului

Asigurarea mentenanţei preventive ṣi corective a echipamentelor electrice din cadrul fabricii;
Execuţia de manevre necesare în staţia de 6/0.4 kV;

Simbeton este principalul producator, din judetul Bihor, a elementelor din beton armat si precomprimat, fiind axat pe producţia de stalpi pentru linii electrice aeriene - centrifugaţi si vibraţi si elemente prefabricate din beton pentru poduri si podete.

Publicat 16 nov. 2021 Expiră 16 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos