Electrician de intretinere si raparatii

XELLA RO SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal
  • Studii medii (ṣcoală profesională sau liceu de profil: electronică, electrotehnică sau energetic);
  • Minim 3 ani de experienţă în mentenanţa echipamentelor de producţie pe linie electrică;
  • Apt pentru lucru la înălţime;
  • Disponibil pentru lucru în ture;
  • Atestat ANRE poate prezenta un avantaj;
  • Abilităţi bune de comunicare ṣi lucru în echipă;

Descrierea jobului

Principalele responsabilităţi
  • Asigurarea mentenanţei preventive ṣi corective a echipamentelor electrice din cadrul fabricii;
  • Execuţia de manevre necesare în staţia de 6/0.4 kV;
  • Intervine cu promptitudine pentru remedierea defectelor electrice ṣi mecanice apărute pe fluxul tehnologic din cadrul Diviziei BCA Oradea ṣi execută lucrări de remediere a acestora, de bună calitate ṣi în timpul cel mai scurt posibil;
  • Execută lucrări de întreţinere, revizii, reparaţii în cadrul interventiilor de mentenanţă programată ṣi sau accidentale;

Filozofia noastră este de a puncta și de a ne dezvolta profitabil pe piețele cu perspective economice pentru soluțiile noastre inovatoare și eficiente energetic pentru construcții.
Dezvoltarea noastră continuă și ne-am dori să ne însoțiți pe acest parcurs.

În calitate de leader de piață în domeniul materialelor de construcții impunem cerințe ridicate cu privire la serviciile și produsele noastre. Daca vă interesează să ne fiți alături în vederea atingerii acestor obiective, vă rugăm să ne transmiteti CV-ul dvs.
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022