Electrician cu limba germană

Pracht & Pracht Personal Consulting GmbH 10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

►Limba germană la nivel A2/B1 - obligatoriu;
►Diploma de electrician și/sau experiență în domeniu;
►Disponibilitatea de a călători;
►Seriozitate și punctualitate;
►Permis de conducere și mașină - constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Se oferă:
→ Contract de muncă german, pe o perioadă nedeterminată;
→ Salariu motivant de la 15 euro brut / oră + diurnă netă de la 7 euro/oră, total între 2800– 3200 euro net/lună;
→ Proiecte de lungă durată;
→ Asigurare medicală, asigurare socială, pensie, șomaj;
→ Concediu 25 zile pe an;
→ Avans săptămânal de 250 de euro;
→ Spor ore suplimentare;
→ Primă de Crăciun;
→ Primă de concediu;
→ Bonus pentru recomandare colegi;
→ Organizare cazare, cameră single, contra cost;
→ Persoană de contact (limba română).

Responsabilități:
→ Instalații electrice;
→Tragerea cablurilor electrice;
→ Construirea și conectarea tablourilor electrice;

Firma Pracht&Pracht Personal - Consulting GmbH este un angajator direct, cu sediul în Ludwigsburg in regiunea Baden Württemburg din Germania. De peste 15 ani conectează Pracht&Pracht profesioniștii cu proiectele potrivite.
Dacă doriți să aflați mai multe detalii despre companie puteți accesa site-ul nostru:

Publicat 13 Ian. 2023 Reactualizat 27 Ian. 2023 Expiră 12 Febr. 2023