Electrician Constructii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 500 - 1000 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

• Cunostinte de baza in domeniul electric;
• Bune abilitati tehnice;
• Permis de conducere categoria B;
• Seriozitate, punctualitate, loialitate si spirit de echipa;
• Studii medii/scoala profesionala/liceu profil electric;
• Experienta pe un post similar constituie un avantaj.

Descrierea jobului

• Pachet salarial atractiv;
• Mediu de lucru dinamic, in cadrul unei echipe tinere si profesionista;
• Cadru ideal pentru dezvoltarea carierei personale si dobandirea de noi competente.

MogaTech Energy, companie de instalatii electrice si automatizari industriale din Oradea
Publicat 25 ian. 2022 Reactualizat 22 feb. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos