Publicat 19 Feb 2021 | Expiră 22 Mar 2021

Electrician constructie, service utilaje si roboti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii:

• Disponibilitate pentru deplasari si de a lucra program prelungit;
• Sa sprijine si sa colaboreze cu celelalte departamente implicate;
• Certificare ANRE A1,A2;
• Constituie avantaj experienta pe o pozitie similara;
• Minim studii medii de specialitate;
• Abilitate de lucru in echipa;
• Capacitate de invatare;
• Spirit organizatoric;
• Seriozitate;
• Limbi straine: engleza;

Descrierea jobului

Responsabilitatile dumneavoastra:

• Citirea, interpretarea si implementarea in constructia utilajelor a schemelor, planselor electrice;
• Constructie, cablare panouri electrice si de comanda;
• Instalare paturi de cablu si cabluri electrice in masina, conform schemei;
• Intocmirea necesarului de materiale electrice pentru tablourile de comanda sau a altor subansamble;
• Lucrari de instalare si punere in functiune a instalatiilor si utilajelor livrate la sediul clientilor;
• Executarea operatiunilor si lucrarilor care vizeaza instalatia electrica a utilajelor si instalatiilor tehnologice la sediul clientilor, in scopul functionarii acestora in conditii optime si a prevenirii defectiunilor de natura electrica;
• Realizarea lucrarilor de intretinere si reparatii in vederea mentinerii instalatiilor si utilajelor la parametri optimi de functionare.

Va identificati cu telurile si responsabilitatile noastre? Lucrati in mod orientat catre atingerea telurilor si rezultatelor propuse? Aveti capacitatea de a rezolva probleme? Lucrati, cooperati si comunicati cu placere in/cu echipa? Preluati initiativa si acceptati cu placere responsabilitate? In cazul in care acestea sunt punctele dvs. forte, nu ezitati sa ne contactati.

Noi va oferim in cadrul pietei in continua crestere, sarcini noi si interesante intr-un mediu modern de lucru cu o echipa de colegi si colege simpatice, care spera sa va castige increderea pentru a va alatura echipei.

Suntem o companie de dimensiuni medii, care se ocupa cu proiectarea si fabricarea echipamentelor de asamblare/manipulare si aplicatii robotizate in industria de automatizari.

Expirat
Electrician constructie, service utilaje si roboti  -  ZBV-Automation RO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles