Electrician Bucuresti

Icpe Solar S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2800 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- absolvent al unui liceu cu profil energetic sau scoala de maistri (calificare de electrician/maistru electrician);
- minim 2 ani experienta ca electrician;
- buna cunoastere si citire a schemelor electrice;
- abilitati de comunicare si prezentare scris si verbal (fluenta, exprimare clara si concisa);
- abilitati coordonare, de rezolvare a problemelor, implicare si dorinta de dezvoltare personala,
- capacitatea de a lucra in echipa;
- seriozitate, corectitudine si punctualitate; - permis de conducere B (obligatoriu);
- cunostinte operare calculator (word, excel, e-mail) constituie un avantaj;
- autorizarea ANRE constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- realizarea lucrarilor de instalare de sisteme electrice de joasa tensiune (instalatii de joasa tensiune, corpuri de iluminat, tablouri electrice, sisteme fotovoltaice);
- raporteaza din punct de vedere calitativ si cantitativ stadiul lucrarilor executate; completeaza documentele specifice (rapoarte, avize, cantitati de materiale, procese verbale etc.);
- mentine legatura cu subcontractorii si beneficiarii lucrarilor de executie;
- intocmeste necesarul de materiale pentru proiectele in lucru

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Mediu de lucru placut si motivant
- Echipa tanara, unita si orientata spre rezultate
- Loc de munca stabil
- Contract de munca
- Salariu atractiv, direct proporțional cu experiența in domeniu
- Bonusuri de performanta
- Telefon de serviciu (abonament voce si date)
- Autoturism pentru deplasarile la lucrari

Icpe Solar SRL ofera servicii de calitate in domeniul energetic si al energiilor regenerabile: consultanta de specialitate, instalare, configurare sisteme, asistenta tehnica, mentenanta post-garantie.
Publicat 20 ian. 2022 Expiră 19 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos