Publicat 09 Iul 2020 | Reactualizat 08 Aug 2020 | Expiră 09 Aug 2020

Electrician Autorizat Aptitudini Tehnice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte tehnice de intretinere si reparatii
- Electrician Autorizat
- Permis de conducere categoria B
- Disponibil pentru deplasari atat in Bucuresti, cat si in tara
- Aptitudini tehnice
- Experienta de minim 3 ani in domeniu
- Sa poata lucra atat singur, cat si in echipa
- Sa aiba respect fata de colegi

Descrierea jobului

- Realizeaza retele electrice si video, montaj ecrane, cablare electrica si video si alte activitati tehnice in retelele Blitz Tv
- Activitati de intretinere si reparatii echipamente
- Se vor detalia in cadrul interviului
- Programul este flexibil si suntem foarte intelegatori in limita bunului simt
- Echipa este foarte unita, mediul de lucru fiind unul foarte placut

Avand o bogata experienta in zona outdoor-ului autohton, Blitz Television este un reper in peisajul publicitatii digitale out of home si administreaza retele digitale cu circuit inchis prezente in statiile de Metrorex, cladiri de birouri, aeroportul Henri Coanda si clinici medicale private.

Facand parte dintr-un grup de companii specializate in zona serviciilor digitale, compania a dezvoltat si gestionat de-a lungul timpului proiecte digitale customizate: BCR TV, BRD TV, Ideea Bank TV, proiecte in majoritatea a lanturilor de retail (Billa, Metro, Carrefour, Kaufland), Intersport TV, Dacia TV, Jerry’s Pizza.

Sediul companiei se afla intr-o cladire moderna de pe strada Calea Floreasca, iar echipa este una foarte unita, formata in general din aceleasi persoane de peste 10-15 de ani.

www.blitztv.ro

Expirat
Electrician Autorizat Aptitudini Tehnice  -  BLITZ TELEVISION

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles