Publicat 06 Feb 2017 | Reactualizat 27 Feb 2017 | Expiră 09 Mar 2017

ELECTRICIAN AUTO

10 posturi

Candidatul ideal

Recrutam si angajam electricieni auto experimentati pentru service auto multimarca - diferite puncte de lucru in Olanda.

Cerinte:
- studii medii
- calificare/specializare electrician auto
- autorizari in domeniu reprezinta un avantaj
- minim 1 an experienta ca electrician auto intr-un service auto
- cunostinte si abilitati tehnice avansate in domeniul auto
- cunoasterea limbii engleze la nivel cel putin mediu (termeni tehnici)
- cunostinte PC – reprezinta un avantaj
- responsabilitate, atentie la detalii, capacitate de lucru în echipa, integritate, punctualitate
- permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Executarea lucrarilor de intretinere, diagnosticare, reparare si revizie pentru partea electrica (incalzitoare auto, alternatoare, demaroare, instalatii electrice etc.) a autoturismelor din autoservice repartizate
Executarea lucrarilor de montaj a unor echipamente suplimentare conform proiectului de amenajare/recarosare
Efectuarea interventiilor de urgenta la clienti, in cazul aparitiei unui defect

Oferta:
- contract de munca full-time in Olanda
- salariul: 11-14 Euro brut/ora in fuctie de experienta si departament
- posibilitatea de a lucra ore suplimentare in functie de nevoia clientului
- ore suplimentare/week-end platite cu 125%
- plata saptamanala a salariului (intr-un cont bancar)
- suport administrativ in limba materna a angajatului
- cazare in schimbul unei chirii saptamanale
- transport intre cazare si locul de munca

Crezi că esti persoana pe care o cautam? Te invitam sa aplici cu un CV actualizat in limba engleza la adresa de e-mail t.handolescu@sbaflex.nl sau l.alexandru@sbaflex.nl.

SBA is a Dutch agency for temporary personel mainly from outside the Netherlands. We provide jobs on a daily basis for approximately 750 people and this number is growing rapidly. Besides work we also provide people with a livingplace and transport from livingplace to work and back when needed.

ELECTRICIAN AUTO  -  SBA Flex Uitzendgroep

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă