Electrician auto

AVIA MOTORS - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii medii tehnice (profil electrician auto).
Experienta de minim 3 ani in domeniul auto (obligatoriu).
Experienta intr-un service auto din reateaua VW (avantaj).
Cunostinte de electrica auto (nivel mediu sau avansat).
Capacitatea de a consulta o documentatie tehnica in limba romana sau engleza.
Permis categoria B.
Seriozitate.
Responsabilitate.
Orientare spre dezvoltare profesionala.

Descrierea jobului

Diagnostichează și interpretează defecțiunile electrice/electronice la autoturismele repartizate.
Întocmește necesarul de materiale și efectuează reparațiile electrice/electronice.
Participă la cursuri periodice de specialitate.

Atragerea de oameni bine pregatiti profesional si perfectionarea lor continua sunt prioritati permanente ale companiei Avia Motors. Politica de resurse umane urmareste o colaborare permanenta, pe termen lung cu scopul final de a forma o echipa putenica, unita si implicata in construirea succesului companiei.
Iti place sa lucrezi in echipa? Iti doresti un mediu de lucru provocator dar orientat spre rezultate? Poti veni si tu in echipa Avia Motors!
Trimite un CV la adresa de e-mail : hr@aviamotors.ro sau prin fax la nr. (021) 209. 40.27.
Aplicatiile tale vor fi strict confidentiale. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 22 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022