Publicat 07 Oct 2019 | Reactualizat 04 Nov 2019 | Expiră 07 Nov 2019

Electrician auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cum vrem sa fie colegul nostru?

Persoana organizata, serioasa, atenta la detalii
Comunicativ, sociabil, rabdator
Capabil sa lucreze in echipa si individual
Meticulos, indemanatic

Ce caracteristici sa aiba?
Absolvent studii medii
Experienta de minim 2 ani pe un post similar
Spirit de lucru in echipa
Atitudine proactiva
Permis de conducere categoria B
Buna capacitate de organizare si atentie sporita asupra detaliilor
Cunostinte si abilitati practice pentru instalarea accesoriilor electronice after market.

Descrierea jobului

Ce va face?

Va instala sisteme de securitate auto, sisteme audio, senzori de parcare, car-kit-uri si detectoare de radar.

Beneficii:

Mediu de lucru placut
Loc de munca stabil intr-o companie consacrata in domeniul auto
Oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti
Tichete de masa
Abonament la servicii medicale

Falcon Electronics este lider de piață în domeniul electronicii auto: import și distribuție de sisteme de securitate auto, senzori de parcare, sisteme audio și detectoare de radar, proiectare și dezvoltare soluții OEM automotive.

Expirat
Electrician auto  -  Falcon Electronics Prod SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles