Publicat 13 Mar 2018 | Reactualizat 10 Apr 2018 | Expiră 13 Apr 2018

Electrician auto

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cum vrem sa fie colegul nostru?

Comunicativ si rabdator
Capabil sa lucreze in echipa si individual
Meticulos si indemanatic

Descrierea jobului

Ce va face?

• Va instala sisteme de securitate auto, sisteme audio, senzori de parcare, car-kit-uri, senzori de parcare si detectoare de radar.
• Va asigura service-ul pentru produsele comercializate in perioada de garantie

Ce caracteristici sa aiba?
• Absolvent studii medii
• Experienta in domeniul electric auto de minim 1 an
• Spirit de lucru in echipa
• Permis de conducere categoria B

Falcon Electronics este lider de piata in domeniul electronicii auto: import si distributie de sisteme de securitate auto, senzori de parcare, sisteme audio si detectoare de radar, proiectare si dezvoltare solutii OEM automotive

Expirat
Electrician auto  -  Falcon Electronics Prod SRL