Publicat 07 Ian 2019 | Expiră 07 Feb 2019

Electrician auto/Mecanic Auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- studii de specialitate finalizate;
- minim 2 ani experienta in domeniul reparatiilor auto;
- experienta in sistemele electrice/mecanica Opel reprezinta un avantaj;
- persoana organizata, responsabila;
- corectitudine;
- spirit de echipa

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Realizeaza reparatiile necesare la mijloacele auto;
- Stabileste necesarul de piese de schimb si emite comenzile necesare catrtehe aprovizionare;
- Completeaza documentele pentru evidentierea interventiilor efectuate si le preda la timp catre compartimentele autorizate;
- Raspunde de efectuarea corecta si la timp a reparatiilor.

Beneficii:
- carte de munca;
- salariu de baza + bonus calculat functie de performantele proprii si ale echipei;
- conditii de lucru decente: post propriu de lucru echipat complet, vestiar, dusuri, sala de mese cu utilitati;
- cursuri de specialitate interne si externe;
- posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si motivata

EDS AUTO service autorizat RAR, dedicat cu precadere posesorilor de Opel si-a propus inca de la infiintare sa ofere o alternativa dealerilor existenti pe piata. Suntem pasionati de aceasta marca, politica noastra are ca principii de baza deschiderea fata de client, calitatea serviciilor oferite si mentinerea unor preturi competitive. In vederea extinderii dorim sa ne marim echipa cu inca 1 post: electrician auto si 1 post mecanic auto.

Expirat
Electrician auto/Mecanic Auto  -  AutoHubStore SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles