Publicat 04 Nov 2020 | Reactualizat 23 Nov 2020 | Expiră 04 Dec 2020

Electrician AM-cist - Drobeta-Turnu-Severin

2 posturi

Candidatul ideal

Electricieni AM-cisti , pentru intretinere si dezvoltare echipament FNC . Experienta poate constitui un avantaj , exista suportul necesar in cadrul fabricii .

Descrierea jobului

Avantaje :

Firma cu potential de dezvoltare profesionala, asigurarea suportului de dezvoltare personala, loc de munca pe termen lung, sigur + pachet salarial complet = salariu fix + prime ( bonusuri) + tichete de masa.
Exista posibilitatea cazarii in incinta fabricii.

Electrician AM-cist - Drobeta-Turnu-Severin  -  Nutrisol Agro S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles