de ani Fără Frică...

Publicat 29 Oct 2019 | Expiră 29 Nov 2019

Elecrician instalatii electrice rezidentiale/industriale

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam elecrician cu experienta pentru instalatii electrice rezidentiale/industriale.
Oferim un mediu de lucru placut, program de lucru 8 h, salariu atractiv, transport, cursuri de calificare/perfectionare
Pentru zona Bucuresti si judetele invecinate.

CERINȚE:
Studii medii de specialitate – liceu profil electric/electrotehnic/electronic – constituie avantaj;
Experiență în domeniu – minimum 3 ani;
Autorizație (certificare) ANRE - constituie un avantaj;
Cunostințe medii de electronică, automatizări industriale – constituie avantaj;
Capacitate de adaptare rapidă la solicitarile specifice postului, dinamic, atent la detalii;
Abilitatea de a lucra în echipă;
Bune abilități de comunicare.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:
Efectuează lucrările de remediere a defecțiunilor în cel mai scurt interval de timp posibil, respectând standardele de calitate, astfel încât impactul asupra calității producției să fie minim.
Aplică procedurile de intreținere preventivă și inspecție ale instalațiilor electrice și ale instrumentației, în conformitate cu instrucțiunile înscrise în dispozițiile de lucru, ;
Verifică, calibrează și întreține echipamentele electrice conform planificării și instrucțiunilor.
Efectuează intervențiile corective asupra instalațiilor electrice în conformitate cu planul de acțiune comunicat;
Exploatează instalațiile electrice de joasă tensiune.

PACHET OFERIT:
contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de performanță și competențe;
primă de Crăciun;
ore suplimentare plătite dublu
transport

Augsburg International este unul dintre principalii importatori și distribuitori de piese auto, uleiuri, elemente de tuning, accesorii, echipamente și utilaje pentru service, lider in Romania pe segmentul de piese originale și elemente de caroserie aftermarket. Augsburg International isi propune să atingă perfecțiunea germană prin calitatea produselor și serviciilor oferite de echipa și partenerii săi, prezentandu-se ca un concept de business inovator, etic și de succes, un model de urmat pe piața auto din Romania.

Expirat
Elecrician instalatii electrice rezidentiale/industriale  -  Augsburg International Impex s.r.l.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles