Educator (m/f) - Bucureşti, sector 3

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Grădiniţa noastră îşi măreşte echipa

Educator:

Candidatul ideal trebuie să fie:

- Absolvent a Liceului Pedagogic/ Colegiului de Institutori -
- Cunoscătoar a metodelor didactice moderne şi constructive;

Experienţa anterioară, gradele didactice şi studiile universitare constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

- Organizarea şi coordonarea activităţilor instructiv-educative;
- Planificarea şi proiectarea activităţilor instructiv-educative;
- Organizarea şi amenajarea mediului educaţional;
- Monitorizarea şi evaluarea performanţelor copiilor.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Suport în formarea profesională;
- Mediu de lucru dinamic şi echipă tânără.

Descrierea companiei

Grădiniță - After School.
Publicat 4 oct. 2021 Expiră 3 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos