Educator intern

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane cu un istoric relevant (minim 2 ani in lucrul cu copiii) în îngrijirea copiilor mici pentru a contribui alături de o familie tânără și liniștită la creșterea frumoasă a celor doi copii mici (1 an respectiv 5 ani).

Familia locuiește în zona Tei, complex Emerald
Ne dorim să cunoaștem o persoană caldă, pozitivă, jovială, creativă și care are mereu un zâmbet ascuns în mânecă.

Studiile și experiența în domeniul Sociologiei/ Psihologiei/ Științelor Educației si cunoasterea Metodei Montessori constituie un avantaj considerabil.

Descrierea jobului

Ne dorim ca pe parcursul programului, persoana care va ocupa acest rol să-și dedice total atenția activităților cu copiii, să se preocupe de interacțiunea permanentă cu aceștia și de implicarea copiilor în activități de joacă și socio-educative.

Mai multe detalii vor fi oferite în cadrul unei întâlniri.

Ne puteti contacta la numarul: 0727875569 Vali Cocea
Publicat 22 nov. 2021 Expiră 29 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos