Publicat 20 Mar 2017 | Expiră 20 Apr 2017

Educatoare

1 post

Candidatul ideal

Cerinte:
• Absolventa de Liceu Pedagogic/ Facultatea de Stiinte ale Educatiei - Pedagogia invatamantului primar si prescolar
• Constituie avantaj masterul sau studiile postuniversitare in domeniul educational;
• Buna cunoscatoare a metodelor moderne de predare –invatare-evaluare;
• Cunostinte vaste de psihologia copilului si tact pedagogic in educatia acestuia

Descrierea jobului

Responsabilitati:

• Planificarea si proiectelor si activitatilor instructive-educative;
• Monitorizarea si evaluarea performantelor copiilor
• Intocmirea tuturor documentelor si actelor impuse de minister si ISMB;
• Planificarea si organizarea activitatilor extrascolare (serbari, evenimente, intalniri cu parintii);

Beneficii:

• Pachet salarial motivant;
• Bonuri de masa ;
• Asigurare medicala in parteneriat cu Centrul Medical Regina Maria;
• Cantina cu preturi speciale pentru angajati;
• Acces liber la sala de gimnastica si relaxare in afara orelor de program;
• Mediu de lucru dinamic, ce incurajeaza proactivitatea si comunicarea libera.

Gradinita particulara, situata in Bd. Expozitiei nr.2, sector1, gradinita IBOO este realizata in parteneriat cu Gameloft Romania.

Contact: office@iboo.ro

Educatoare  -  Gradinita IBOO