EDUCATOARE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Educatoare cu studii de specialitate OBLIGATORIU (liceu pedagogic, sau conversie profesionala sau stiintele educatiei - invatamant primar si prescolar).
Colaborarea poate incepe din timpul scolii de vara sau din Septembrie.

Ne dorim de asemenea indeplinirea unor criterii de conduita, precum: responsabilitate, punctualitate, bune abilitati de comunicare cu copiii, parintii si managementul.
Scoala Gimnaziala Smart Kids ofera un mediu de lucru placut si isi doreste colaborari pe termen lung.
Foarte importanta este comunitatea si dezvoltare profesionala a membrilor, a carei continuitate se realizeaza prin trainguri interne/externe.
Program de lucru full time.
Pachetul financiar se negociaza in functie de calificari.
Asteptam CV-urile pe adresa de email: cristina.dumitrache@smartkids.ro. Relatii la tel 0745.022.714.

Descrierea jobului

Educator pentru grupa de maxim 15 copii.
Respectarea programei nationale precum si obiective stabilite de psihologul coordonator al institutiei.

SMART KIDS are nivel prescolar si primar acreditat, si gimnazial autorizat
Publicat 11 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022
Joburi similare