Publicat 30 Ian 2020 | Reactualizat 27 Feb 2020 | Expiră 01 Mar 2020

Educatoare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ai o minte deschisa, esti entuziasta, creativa, increzatoare, rabdatoare, iubesti copiii si nu te deranjeaza sa iti murdaresti hainele cu lipici, acuarela, plastelina sau mancare si sa ai scllipici peste tot?
Cautam o persoana calda, vesela si dedicata.
Daca te potrivesti descrierii, te invit sa faci parte din echipa Apple Tree Kindergarten

Candidatul ideal trebuie:

- sa aiba experienta in lucrul cu copii intre 2-6 ani, sa doreasca sa se implice activ in educarea copiilor de varsta prescolara/scolara, sa interactioneze cu fiecare copil in parte si sa se asigure ca acestia primesc atentia de care au nevoie.
- sa aiba studii superioare (preferabil pedagogie, limbi straine, psihopedagogie, stiintele educatiei)
si sa stie limba engleza la un nivel mediu.

Descrierea jobului

Desfasurarea activitatii are loc atat in limba engleza cat si in limba romana.

  • Program flexibil.
  • Activitatea are loc in Bucurestii Noi, aproape de statia de metrou.

Doar cât de sus mă întind pot să cresc, doar cât de departe caut pot să merg, doar cât de adânc privesc pot să văd, doar cât de mult visez pot să fiu.” (Karen Ravn)

La Apple Tree Kindergarten punem accent pe stimularea creativităţii şi a independenţei copilului, prin servicii educaţionale complexe, gândite pentru dezvoltarea pe plan motric, cognitiv, emoţional şi social.

Expirat
Educatoare  -  APPLE TREE EDU SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles