Publicat 09 Nov 2019 | Expiră 10 Dec 2019

Educatoare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • persoană blândă, veselă şi care să ne ajute să îi bucuram si sa-i educam cât mai bine pe micutii nostri. Ne dorim pe cineva care să îşi lase problemele acasă şi să împărtăşească valorile noastre: fără pedepse şi recompense, integrare cu blândeţe, interes, răbdare şi atenţie pentru fiecare copil în parte, după nevoile sale.
Studii minime necesare:
  • absolvent al Liceului Pedagogic / Facultatii de Psihologie si Stiintele Educatiei sau absolvent al Facultatății de Limbi Straine (limba engleză).

Descrierea jobului

  1. Organizeaza și susține activități curriculare în stil non-formal și experiențial
  2. Amenajarea mediul educațional.
  3. Ingrijirea și supravegherea copiilor.
  4. Evaluarea copiilor anuala

Descrierea companiei

Copii de Poveste este locul potrivit pentru tine, daca:

  • iubesti copiii
  • esti creativa
  • esti curiosa
  • esti o persoana proactiva
  • ai enerigie pozitiva
  • consideri ca acesta este vocatia ta

Expirat
Educatoare  -  copii de poveste srld

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles