Publicat 04 Oct 2019 | Reactualizat 01 Nov 2019 | Expiră 04 Nov 2019

Educatoare/Profesor limba germană

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana de incredere, dinamica, punctuala, cu initiativa, spirit de echipa, vesela, echilibrata, rabdatoare. Buna cunoscatoare a limbii germane. Experienta in lucrul cu copiii prescolari si/sau școlari.
Cerințe:
- absolventa Liceu Pedagogic, specializarea educator si/sau Facultatea de Pedagogie si Stiintele Educației.
- Facultatea de litere;
- bun cunoscator al limbii germane.

Descrierea jobului

1. Educator grupa prescolari limba germana. Program de lucru: 08.30 - 13.00 sau 12:30 sau 13:00 - 18:00.
2. Profesor/Coordonator grupa after school, limba germana. Program de lucru: 12:00 sau 13:00 - 18:00.

Expirat
Educatoare/Profesor limba germană  -  Asociatia Centrul De Consiliere Si Educatie Pentru Copii Si Adulti

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles