EDUCATOARE GRUPA 2-3 ANI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Absolventa a Liceului Pedagogic sau a Facultatii dе Psihologie si Stiintele Educatiei ( reprezinta un avantaj)
- persoana calda si apropiata dе copii, creativa, cu spirit dе echipa, rabdatoare, perseverenta, ordonata.
- buna cunoscatoare a metodelor moderne dе predare, creativa, cu mult entuziasm;

Descrierea jobului

- organizаreа activitаtilor еxtrascolаre (serbari, evenimente, intalniri cu parintii);
- disponibilitate pentru un program full-time;
-planificаrеa si proiеctаreа activitаtilor instructiv-еducative;
- monitorizarеа si еvаluarеа performаntelor copiilor;

BENEFICII:

-Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara, profesionista;
- Pachet salarial motivant in functie de calificari, implicare profesionala si rezultate
- Suport in formarea profesionala; mediu de lucru dinamic

Suntem o echipă de specialiști entuziaști și pasionați de ceea ce fac.Gradinita este ACREDITATA ARACIP din anul 2015.
Echipa Ary își propune să satisfacă cerințele educaţionale, sociale și emoționale ale copiilor și să ofere un program educațional atractiv care să le stimuleze curiozitatea și dorința de a învăța. Programa se bazează în primul rând pe învățarea limbilor străine (germană și engleză ) cu ajutorul materialelor de specialitate.
Publicat 5 iul. 2021 Reactualizat 2 aug. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos