Publicat 06 Iun 2019 | Expiră 07 Iul 2019

EDUCATOARE GRADINITA PARTICULARA - Limba Engleza avansat

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii de specialitate in acest domeniu sunt: Liceul Pedagogic (specializarea invatator-educator) sau Facultatea de Pedagogie pentru Invatamantul Primar si Prescolar (specializarea invatator-educator) + limba engelza avansat - obligatoriu;
Predarea se face in engleza si romana.

NEFUMATOARE - obligatoriu!
Responsabilitati specifice postului de Educatoare pentru Institutie de Invatamant Particulara cu predare engleza-romana.

Descrierea jobului

Responsabilitati specifice postului de Educatoare cu predare engleza-romana.
Predarea activitatilor este in engleza si romana.
Program: Luni-Vineri (40 h/ saptamana).

Institutie de Invatamant ce are grupe de cresa, gradinita si after school.

Expirat
EDUCATOARE GRADINITA PARTICULARA - Limba Engleza avansat  -  Alemmo Trading Works