Publicat 03 Mar 2020 | Reactualizat 31 Mar 2020 | Expiră 03 Apr 2020

Educatoare/Educarer

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINȚE PENTRU APLICANT:
-Limba engleza scris citit nivel mediu
- Cazier juridic românesc ( sau echivalentul dacă pentru 6 luni ați muncit/locuit in altă țară)
- Absolvirea Liceelor Pedagogice (Bacalaureat)
- Absolvirea Universităților cu profil Preşcolar, Psihologic, Psihopedagogic.
- Două referințe in scris ( în limba engleza)
- Act de identitate si Dovada adresei

Applicant Requirements:
Police check from any country you have lived for more than 6 months in
Degree in Primary or Pre-school Education, Pedagogy or Psychopedagogy
2 written references
Proof of ID and Address

Descrierea jobului

Ce oferim dacă eşti angajatul nostru:
- Salariu Competitiv
- Program de Loialitate ce include : Nominare de Excelență a angajatului, Recunoaşterea Dăților Aniversare
- Oferim asistență in completarea programului EURES, pentru a ajuta relocarea ( peste €1200)
- Mediu internațional ce te poate ajuta la perfecționarea limbii engleza
- Cursuri de perfecționare ( Prim Ajutor, Aister...etc)
- Promovare internă

Competitive Salary
Staff Incentive Programme to include; Yearly Awards Recognition Programme, Staff Referral Programme, Anniversary Dates recognition.
Assistance in your application for a EURES grant to help with your relocation costs (over €1200).
An international environment to allow you to improve your English level
Training courses (Aistear, First Aid…).
As our company is always expanding there will always be ample room for promotion.

Cautam urgent pentru angajare persoane pasionate care să se alăture grupului nostru de Educatori Profesionişti.
Oferim contracte de muncă permanente.
Grădinițele noastre, 11 la număr, se aflã în Dublin si împrejurimi. Transportul public este accesibil in toate zonele in care ne aflăm.
(Balbriggan, Portmarnock, Kinsealy, Malahide, Drumcondra, Clontarf, Clonee, Citywest, Leopardstown and Blackrock )
Pentru posesorii de maşini parcarea poate fi gratuită.

We are currently looking for passionate Childcare Professionals to come and join our team on a full time, permanent basis.
We have a great presence in Dublin with 11 childcare facilities in the following areas, all of which are accessible by public transport and free parking available.
Balbriggan, Portmarnock, Kinsealy, Malahide, Drumcondra, Clontarf, Clonee, Citywest, Leopardstown and Blackrock

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Educatoare/Educarer  -  Links

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles