Educatoare calificata (m/f)

Centrul Educational Kids' Joy Land 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Centrul Educațional KIDS' JOY LAND caută educatoare!

Educatoarea Gradinitei Kids' Joy Land este o persoana caldă, veselă, responsabilă, deschisă la minte si suflet, dispusă să învețe ceva nou, să citească și să se informeze, jucaușă și inventivă.

Descrierea jobului

Studiile de specialitate sunt obligatorii, iar limba engleză poate constitui un mare avantaj.

Un loc minunat, unde li se ofera copiilor un program echilibrat de pregatire scolara, educatie si joaca, coordonat de o echipa de profesionisti.

Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.