de ani Fără Frică...

Publicat 08 Oct 2008 | Expiră 08 Nov 2008

Editor online

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Orientare spre sarcina, putere de concentrare, interes pentru documentare; atentie la detalii -detecteaza usor greselile de scriere; gandire critica - detecteaza usor exprimari neinteligibile, rationamente slab argumentate.

Descrierea jobului

Urmareste toate sursele de informatii stabilite aferente domeniului de care raspunde; semnaleaza imediat editorului coordonator orice eveniment important care apare pe domeniul de care raspunde; redacteaza stirile aparute pe domeniul de care raspunde; asigura update, background, dezvolta prin continut propriu stirile importante furnizate.

Compania noastra face parte din grupul american de investitii New Century Holdings, unul dintre cei mai importanti investitori straini din Romania.

Suntem o echipa tanara care a promovat inca de la infiintare, din 2001, o stare de entuziam in randul publicului tinta si s-a impus pe piata serviciilor media online din Romania prin proiecte de succes care ii confera si pozitia de lider ca editor pe segmentul dedicat tinerilor.

Milioane de romani viziteaza site-urile Active Soft si deschid lunar pagini care se diferentiaza printr-un continut bogat si un grad ridicat de interactivitate.

Din portofoliul nostru fac parte: ziare.com; sfatulmedicului.ro, copilul.ro, e-transport.ro, bursaasigurarilor.ro, stirilocale.ro, clopotel.ro, referat.ro, studentie.ro, bestmusic.ro, vedeta.ro, 220.ro, prieteni.ro, crestinortodox.ro, etc

Expirat
Editor online  -  SC Active Soft SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles