Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Economista

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolventa studii superioare (economice)
Cunoscatoare pachet office, (word, excel), program contabilitate petrescu complet
Persoana organizata, implicata, responsabila
Experienta in domeniul financiar contabil constituie avantaj

Descrierea jobului

evidenta contabila completa : bilanț, balanța, declarații, gestiune, salarii
cunoaste și aplica legislația fiscală in vigoare

Descrierea companiei

societate cu capital privat si sediul in Craiova

Expirat
Economista  -  MARVIN AGIS CONS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles