Publicat 01 Ian 2019 | Expiră 01 Feb 2019

Economista

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare economice
- experienta de minim 3 ani in evidenta financiar contabila completa obligatorie
- cunoscatoare program de contabilitate Petrescu si legislatie fiscala constituie avantaj

Descrierea jobului

- evidenta financiar contabila completa (gestiune, salarii, balanta, bilant, credite bancare)
- cunoscatoare legislatie fiscala
- program de lucru 8 ore
- colaboreaza cu departamentele din cadrul firmei

Societate comerciala cu capital privat si domeniul de activitate constructii civile si industriale

Expirat
Economista  -  waldfruct srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles