de ani Fără Frică...

Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 16 Feb 2016

Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana cu excelente capacitati persuasive, abilitati organizatorice, originalitate si spirit analitic. Trebuie sa fii proactiv si orientat catre rezultate, sa detii abilitati de comunicare si sa fii flexibil, pentru a putea sa faci fata oricarei situatii neprevazute.
Obiectivul principal al postului il constituie evidenta in contabilitate a operatiunilor economice privind relatia cu furnizorii si alti terti, inregistrarea contabila a cheltuielilor, intocmirea de rapoarte operationale si a declaratiilor fiscale.

Descrierea jobului

Cerinte
• Licentiat in studii economice;
• Minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara;
• Limba engleza - nivel mediu;
• Foarte buna cunoastere a utilizarii pachetului MicrosoftOffice;
• Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
• Gandire analitica si economica.

Sarcini
• Evidenta furnizorilor/clientilor, decontari, evidenta solduri, circularizari interne si externe;
•Validarea facturilor emise de furnizori versus contracte de colaborare;
• Inregistrarea contabila a cheltuielilor, inclusiv inregistrare impozite si taxe, inregistrare extrase decont;
• Intocmirea de diverse rapoarte financiare, utilizand date extrase din sistemul contabil si rapoarte operationale.

SC Pandora Prod SRL este o companie de familie fondata in decembrie 1994. (www.pandora-prod.ro )
Asteptam cu interes CV-ul dumneavoastra in atentia Departamentului de Resurse Umane la adresa de email daniela.tamas@pandora-prod.ro

Expirat
Economist  -  Pandora

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles