Publicat 10 Iul 2006 | Reactualizat 06 Aug 2006 | Expiră 10 Aug 2006

Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce asteptam de la tine :
- capacitate de planificare si organizare;
- capacitate de analiza si sinteza;
- lucru cu termene limita;
- rigurozitate;
- implicare;

Alte cerinte: - studii superioare economice;
- cunostinte operare MS Office si a soft-urilor de contabilitate
- experienta contabila minim 2 ani
Ce oferim: - un mediu de lucru profesionist si dinamic
- training de specialitate
Trimiteti un CV la adresa: sanda.anca@distrigazsud.ro pana la data de 21.07.2006
Numai candidatii selectati vor fi invitati la interviu. Informatii suplimentare la telefon 0721.278.763 sau 301.20.00 / 31.36

Descrierea jobului

Activitate financiar – contabila operativa in cadrul Distrigaz Sud – Regiunea Centru, in conformitate cu cerintele statutare si principiile de contabilitate ale companiei si transmiterea la timp a informatiilor catre conducerea Distrigaz Sud.

- efectuarea lucrari de evidenta contabila operativa analitica si sintetica, situatii si rapoarte financiar-contabile in conformitate cu politica companiei si legislatia in vigoare;
- evidenta cheltuielilor pe conturi si centre de cost;
- ntocmirea tuturor situatiilor solicitate de superiorii ierarhici din departamentul financiar-contabil;
- cunoasterea si aplicarea legislatiei financiar-fiscale;

Distrigaz Sud – filiala a grupului Gaz de France – detine o pozitie importanta pe piata gazelor naturale din Romania si tinteste sa devina un cator important intr-o
Europa noua a energiei

Iti doresti un viitor mai bun?
Prezentul nu te mai multumeste?
Alegerea e usoara!

Fa o schimbare si alege o cariera de succes alaturi de noi!

Expirat
Economist  -  S.C. Distrigaz Sud S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles