Publicat 10 Iul 2006 | Expiră 10 Aug 2006

ECONOMIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare de specialitate (sectia Contabilitate prezinta avantaj);
- limba engleza ;
- cunostinte foarte bune de operare PC (in mod deosebit Excel);
- disponibilitate pentru program prelungit.

Descrierea jobului

- prelucrarea informatica a documentelor financiar-contabile in sisteme specifice;
- urmarire conturi de clienti, furnizori;
- intocmire documente ce vizeaza activitatea de resurse umane;

Descrierea companiei

AGENTIE DE TURISM SI TRAVEL
Sediul central: Cluj Napoca
Agentii proprii: Cluj Napoca, Timisoara, Timisoara Mall, Sibiu, Baia Mare, Bucuresti, Oradea, Arad
Acreditari: IATA, licenta turism tur-operator nr 1191, TUI
Societatea este membru ANAT si detine certificarea sistemului propriu de management al calitatii in conformitate cu standardul ISO 9001:2000.

Expirat
ECONOMIST  -  SC EXIMTUR SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles