Economist

Stanleybet 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Persoana responsabila, meticuloasa, ordonata, cu bune abilitati organizatorice;
- Studii de specialitate – finalizate;
- Buna cunoastere a sistemului contabil romanesc;
- Experienta pe o pozitie similara minim 3 ani sau experienta practica relevanta in domeniul contabilitatii constituie un avantaj;
- Bune cunostinte de operare cu aplicatiile MS Office;
- Familiarizat cu utilizarea programelor specializate de contabilitate - gestiune -cunostinte/experienta lucru WIZCOUNT - constituie avantaj.

Descrierea jobului

- Efectuarea de inregistrari contabile si evidenta contabila completa pana la nivel de balanta;
- Evidenta veniturilor si a cheltuielilor;
- Diverse raportari legate de aspecte financiare;
- Realizeaza rapoarte catre conducerea companiei;
- Evidenta furnizorilor interni;
- Realizarea deconturilor;
- Verificarea jurnalelor.

Beneficii:
- salariu fix, tichete de masa;
- perioada de integrare;
- contract de munca perioada nedeterminata;
- pachet servicii medicale clinica privata.

Cine suntem noi? Suntem unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata locala a jocurilor de noroc. In acest moment, suntem prezenti atat in retail, in peste 300 de agentii, cat si in online pe site-ul www.stanleybet.ro Ne ghidam intreaga activitate in baza a trei piloni principali: clienti, inovatie si produse de inalta calitate. Stanleybet in Romania, parte a grupului Game World, numara peste 1200 de angajati care gandesc, lucreaza si actioneaza in linie cu nevoile clientilor.

Publicat 28 Sept. 2022 Reactualizat 28 Oct. 2022 Expiră 28 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.