Economist

SC ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SA 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ești o persoană dinamică, responsabilă, implicată? Te atrag provocările și îți dorești să lucrezi într-o societate profitabilă, care îți oferă oportunitatea să te dezvolți personal și profesional?
Administrația Domeniului Public S.A. Oradea îți oferă această posibilitate.

Ai putea fi angajatul nostru, ca economist, dacă îndeplinești următoarele condiții:
  • studii superioare economice de lungă durată, profil contabilitate și informatică de gestiune/finanțe-bănci;
  • vechime minimă de muncă în specialitatea studiilor superioare: 10 ani;
  • experiență în domeniul financiar-contabil la nivel de bilanț;
  • expert contabil CECCAR;
  • capacitate deplină de exerciţiu și stare de sănătate adecvată postului;
  • cazier juridic fără fapte înscrise;
  • cunoștințe de operare PC (Word, Excell).

Descrierea jobului

Îți oferim:
  • salariu motivant;
  • contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • beneficii adiționale în funcție de performanță (tichete de masă, premii etc.);
  • mediu de lucru dinamic într-o societate profitabilă;
Prin aplicarea CV-ului tău la acest job, ești de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfășurarea procesului de recrutare. Numai candidații selectați vor fi invitați la concurs.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate și în deplină confidențialitate.

Administrația Domeniului Public S.A. Oradea este o societate profitabilă premiată la nivel național, având capital integral al municipiului Oradea, care are în administrare următoarele obiective de interes public din Oradea: Aquapark Nymphaea, Ștrandul Ioșia, Grădina Zoologică, Cimitirul Municipal Rulikowski, Serviciul Specializat pentru Gestionarea Câinilor fără Stăpân, Piața Cetate, Piața Decebal, Centrul de Afaceri Rogerius, Piața Nufărul și Piața 100 (Obor).
Publicat 5 Sept. 2022 Expiră 5 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.