ECONOMIST

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate
Meticulozitate.capacitate de a lucra in ritm sustinut si finalizare la termen a sarcinilor
Profesionalism si responsabilitate
Sa mai fi lucrat in firma de contabilitate

Descrierea jobului

Verificarea si inregistarrea documentelor fiscale , justificative, note, extrase
Analiza solduri clienti si furnizori
Intocmire rapoarte extracontabile solicitate de clientii societatii
Intocmire si verificare jurnale de vanzare si cumparare
Comunicare confirmari de solduri si reglare solduri
Beneficii: grila salariala stabilita
Tichete de masa
Formare si dezvoltare profesionala
Bonusuri si prime pe baza de performanta

Firma de contabilitate infiintata in 2002 membra activa CECCAR
Publicat 30 iun. 2022 Reactualizat 28 iul. 2022 Expiră 30 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos