Economist

WESTACO - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Compania WESTACO recruteaza Economist / Supervizor retea.

Ne ghidam zilnic dupa cele 7 valori ale companiei noastre: Onestitate, Integritate, Competenta, Profesionalism, Orientare catre Client, Inovatie, Respect.
Cautam colegi buni si implicati care vor sa creasca profesional si personal, alaturi de intreaga noastra echipa.
Compania noastra evolueaza in acelasi timp cu oamenii care fac parte din ea, de aceea traseul profesional pe care il au colegii nostri, confirma de fiecare data, aprecierea si recunoasterea pe care le aratam celor care se implica, care sunt responsabili si vor sa isi construiasca o cariera pe termen lung la Westaco.

Aplica cu incredere! Este locul si momentul tau, pentru un job bun!

Ce ne dorim de la tine:
- Studii superioare;
- Cunostinte bune de operare MSOffice (Word, Excel);
- Seriozitate, spirit de echipa, flexibilitate;
- Foarte bune abilitati de comunicare;

Ce vom aprecia ca ai:
- Experienta anterioara in oricare din domeniile: call centre/ financiar bancar / asigurari;
- Cunostinte financiar - contabilitate;
- Experienta in analiza financiara / vanzari;
- Limba engleza nivel avansat.

Descrierea jobului

Ce vei face tu pentru noi:
- Supervizare si autorizare tranzactii realizate la punctele de lucru distribuite in teritoriu;
- Preluare, prelucrare, transmitere si urmarire comenzi, intr-un mod prompt si precis, prin diferite canale de comunicare (telefon, email);
- Monitorizare si analiza a operatiunilor efectuate;
- Monitorizare limite de credit, stabilire a necesarului de aprovizionat si lansare comenzi catre furnizori;
- Activitati financiar - contabilitate, inclusiv contabilitate primara (inregistrare, rapoarte vanzari, emitere documente fiscale si avize de insotire);
- Nu presupune deplasari in tara.

Ce vom face noi pentru tine:
- Oferim un salariu competitiv;
- Vei avea posibilitatea de a avea un mediu de lucru modern, stabil, alaturi de profesionisti, orientati spre performanta;
- Vei beneficia de asigurare medicala privata;
- Vei avea oportunitati de training si dezvoltare a competentelor;
- Iti oferim reale posibilitati de dezvoltare a carierei;
- Locatie situata ultracentral (zona Piata Unirii)

Westaco este o companie specializata in dezvoltarea si furnizarea de servicii si sisteme de tip financiar/asigurari si IT pentru clienti locali si internationali.
Westaco actioneaza, atat ca furnizor de servicii cat si ca integrator de sisteme oferind, pe piata romaneasca, solutii inovatoare de peste 20 de ani.
Westaco este orientata catre parteneriate pe termen lung, prin oferirea de solutii, produse si servicii sustenabile, capabile sa genereze valoare adaugată pentru clientii companiei noastre.
Publicat 29 iun. 2022 Reactualizat 7 iul. 2022 Expiră 7 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos