Economist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare în domeniul Contabilitate și Informatică de Gestiune
- Cunoștințe avansate Microsoft Office(Ms Excel)
- Experiența în utilizarea unui program ERP constituie avantaj
- Abilități foarte bune de planificare, atenție la detalii, atitudine pozitivă și proactivă.

Descrierea jobului

Realizarea de operațiuni contabile financiare și de gestiune speciice domeniului de activitate
Verifică dacă documentele primite respectă cerințele legislative, dacă sunt corecte din punct de vedere contabil și dacă includ toate documentele justificative
Întocmește diverse rapoarte de contabiitate sau de gestiune în funcție de proiectele în care este implicat departamentul.

Societatea Nicbac are o vechime în domeniu de 25 de ani, bucurându-se de stabilitate și de o echipă numeroasă.
Publicat 6 iun. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos