ECONOMIST

CPL CONCORDIA FILIALA CLUJ ROMÂNIA 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Absolvent studii superioare finalizate in domeniul economic
  • Experiență în domeniu: minim 2 ani.
  • persoană dinamică, echilibrată, organizată, capabilă să răspundă unor cerințe diverse și simultane, cu foarte bune abilități de comunicare;
  • capacitate analitică și atenție la detalii;
  • orientare spre rezultat, rezistență la stres;
  • cunoștințe bune de operare pe calculator MsOffice(Excel, Word, Outlook)
  • cunoștințe solide de contabilitate;

Descrierea jobului

Principalele atribuții:
  • Inregistreaza zilnic incasari clienti, tine evidenta soldurilor acestora, si a bazei de date a clientilor, fise sold
  • Operează documentele financiar-contabile în programul de contabilitate
  • Contribuie la elaborarea rapoartelor specifice domeniului de activitate a societății;
  • Participă la inventarierea anuală a elementelor de activ și de pasiv;
  • Ține evidența obligațiilor de plată către furnizori și efectuează plățile.
Beneficii oferite:
  • tichete de masa 20lei/zi lucratoare (pe baza de card)
  • abonament servicii medicale

CPL CONCORDIA FILIALA CLUJ ROMÂNIA are ca obiect de activitate distribuția combustibililor gazoși, prin conducte.
Activitatea societății este reglementată de o legislație specifică și este supusă avizării, autorizării, licențierii din partea Autorității Naționale de Reglementare în Domeniul Energiei.
Societatea noastră este titulară a 27 de contracte de concesiune a serviciului de distribuție a gazelor
naturale (în județele Cluj, Alba, Sălaj, Bistrița-Năsăud și Satu-Mare) și activează în baza licențelor de distribuție și furnizare eliberate de către autoritatea de reglementare.
Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.