ECONOMIST

DIAMOND SLOT SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

ECONOMIST

Candidatul Ideal:

​Studii superioare profil economic;
Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj;
Cunostinte operare Excel;
Abilitati analitice, numerice si atitudine proactiva in rezolvarea situatiilor neprevazute;
Abilitatea de a stabili prioritati si de a respecta termenele limita;
Abilitati bune de comunicare si relationare;
Atentie deosebita la detalii.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Cunostinte minime utilizare SAGA – constituie un avantaj;
Introducere documente primite de la furnizori
Evidenta la zi a registrului de casa
Evidenta la zi a extrasului de cont
Emiterea si introducerea deconturilor de cheltuieli
Evidenta la zi a soldurilor
Organizarea documentelor si indosarierea acestora
Beneficii:

Pachet salarial atractiv cu posibilitate de creștere
Oportunităţi de carieră corespunzătoare succesului tău profesional
Parte dintr-o echipă tânără, dinamică și motivată, ce apreciază inițiativa și profesionalismul
Asigurare medicală privată
Prime de sărbători
Teambuilding și alte evenimente de echipă
Abonament la sală
Muncă la birou, program de lucru de luni până vineri.

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastrala acest job, va exprimati acordul cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal conform regulamentului UE-GDPR. Aceste date sunt necesare in desfasurarea procesului de recrutare/ angajare.

Oferim tuturor angajaților trainingul necesar pentru a putea atinge performanța maximă și răsplătim această performanță cu salarii atractive și sporuri motivante

Publicat 25 mai 2022 Expiră 24 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos