Economist

Regina Maria - 3 poziții
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ce ne dorim?

Studii Universitare - profil economic
Calificari in domeniul financiar - contabil (constituie un avantaj)
Cel putin 2 ani de experienta relevanta pe un post similar
Cunostinte solide de MS Office (Charsima constituie un avantaj)
Cunostinte de fiscalitate (constituie un avantaj)

Noi apreciem oamenii care:

Sunt atenti la nevoile oamenilor cu care interactioneaza;
Sunt gata sa ofere experiente memorabile pozitive colegilor si vizitatorilor;
Sunt ambasadorii lucrului in echipa;
Sunt fideli angajamentelor pe care si le iau si cauta permanent solutii pentru a-si respecta aceste angajamente,
Isi doresc permanent sa fie mai buni decat au fost ieri.

Descrierea jobului

In Regina Maria, acest rol:

Asigura operatiunile financiar-contabile zilnice in concordanta cu legislatia Romaniei;
Inregistreaza cronologic si sistematic, prelucreaza, publica si pastreaza informatiile cu privire la pozitia financiara, performanta financiara si fluxurile de trezorerie;
Asigura evidenta contabila a stocurilor, a relatiilor cu tertii, a trezoreriei, precum si a veniturilor si cheltuielilor;
Inregistreaza platile si incasarile, conform extrasului de cont bancar, respectiv a celor in numerar conform registrului de casa;
Opereaza si inregistreaza avansurile si deconturile de trezorerie.

Ce oferim?

Un mediu de lucru confortabil si stimulativ si o echipa profesionista si deschisa care sustine invatarea continua;
Oportunitati de dezvoltare prin definirea planului de cariera, accesul la programe de training specific rolului, accesul online si offline la materiale de specialitate si sustinerea si valorificarea ideilor tale;
Zile libere platite in plus fata de cele 21 standard;
Bonuri de masa de 15 lei fiecare;
Acces la cursuri & traininguri de specialitate;
Abonament medical la serviciile REGINA MARIA;
Discounturi la parteneri externi.

Rețeaua de sănătate REGINA MARIA și-a câștigat poziția de lider pe piața medicală românească, prin calitatea serviciilor oferite și prin grija permanentă, manifestate atât în interiorul companiei, față de angajați, cât și în exterior, față de pacienți și parteneri. Astăzi, la 23 de ani de la înființare, REGINA MARIA înseamnă spitale și maternități recunoscute și acreditate internațional, policlinici multidisciplinare, centre de excelență în tratarea celor mai complicate patologii, laborator de analize cu eticheta Roche Diagnostic și cu o rețea de peste 30 de puncte de recoltare, centre de imagistică dotate cu echipamente de ultimă generație, centre de training pentru medici, o academie pentru asistenții medicali debutanți, precum și primul program integrat de chirurgie minim invazivă și robotică din România. REGINA MARIA, în câteva cifre: peste 180 de clinici partenere în toată țara, peste 22.000 de nașteri, peste 2.200.000 de pacienți tratați, peste 430.000 de abonamente medicale corporate și aproximativ 5500 de angajați și medici colaboratori.

Publicat 10 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022