ECONOMIST

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii: Superioare economice
Limbi straine: engleza
Experienta in domeniul contabil cel putin 5 ani
Cunostinte bune de operare PC
Abilitati dezvoltate de comunicare, planificare, organizare, analiza
Atitudine proactiva

Descrierea jobului

Mentine relatia cu bancile si cu alte institutii financiare
Responsabil de urmarirea si incasarea obligatiilor de plata de la clientii societatii
Intretine relatia cu clientii si furnizorii privind soldurile
Responsabil de efectuarea platilor din cadrul societatii
Intocmeste situatii si rapoarte financiar-contabile pentru managementul companiei
Inregistreaza in contabilitate operatiunile bancare (extrase de cont, instrumente de plata)
Responsabil de contabilitatea cheltuielilor si veniturilor
Intocmeste raportari statistice

Descrierea companiei

Comert cu produse metalurgice
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022