Economist

Expert Mind SRL - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne extindem echipa de economiști din cadrul Departamentului de Contabilitate din Iași.
​Alătură-te Expert Mind, Iași - societate de expertiză contabilă, nominalizată locul 1 în top CECCAR Iași.
Te așteptăm în echipa noastră!

Se solicită:
  • studii superioare în domeniul economic;
  • bune cunoștinte de utilizare MS Office (Excel, Word);
  • abilități de planificare și organizare;
  • persoană dinamică, orientată spre rezultat;
  • flexibilitate, excelente abilități de comunicare și interrelaționare;
  • experiența într-o societate de expertiză contabilă reprezintă un avantaj;

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • gestionarea unui portofoliu de clienți din diverse domenii de activitate;
  • operarea documentelor contabile (în soft-uri precum WinMentor, Nexus, Saga - în funcție de cunoștințe);
  • întocmirea și depunerea declarațiilor lunare/trimestriale pentru bugetul de stat;
  • întocmirea și perfectarea balanțelor de verificare;
  • întocmirea situațiilor informative pentru clienți;

Se oferă:
  • pachet salarial atractiv și majorări salariale periodice, bazate pe performanță;
  • oportunități de dezvoltare a carierei în cadrul companiei;
  • mediu de lucru plăcut;
  • zile de concediu suplimentare pe an în funcție de vechimea în companie;
  • ziua de naștere liberă;

Grupul de firme EXPERT MIND, cu peste 15 ani de experiență și aprox. 120 de experți în contabilitate, resurse umane, audit și servicii juridice, își propune nu doar să ofere servicii potrivite fiecărui antreprenor, ci să se reinventeze mereu pentru a susține dezvoltarea permanentă a angajaților săi și a companiei.

ExpertMind își mărește echipa! Te invităm la o discuție, și în funcție de profilul și dorința ta de dezvoltare, vei putea face parte din unul din departamentele de Contabilitate, Consultanță fiscală, Audit financiar, Consultanță juridică, Consultanță HR, Gestiune personal și salarizare, Juridic, Marketing, Recrutare sau posibilitatea de a lucra pentru clienții Premium ai societății.

Publicat 18 Apr. 2022 Expiră 18 Mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos