ECONOMIST

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Cautam o persoana cu abilitati si experienta in domeniu, o fire deschisa si motivata, inclinata spre colaborare cu colegii si orientata spre rezultate.
  • Cunoscator program de contabilitate MENTOR
  • Calificare in domeniu-studii superioare
  • Dorinta de a evolua si a tine pasul cu modificarile din domeniu
  • Responsabilitate,seriozitate,implicare,comunicativa.

Descrierea jobului

  • Depunere declaratii fiscale,bilanturi online
  • Deconturi fiscale (TVA, impozit pe profit, declarații de reținere la sursă)-analiza
  • Prelucrarea si urmarirea tranzactiilor cu facturi de vanzare servisi si marfuri
  • Tinerea evidentei contabile aferenta bilanturilor
  • Urmărirea plăților și a incasarilor;efectuare plati online
  • Inregistrari contabile complete referitoare la mijloace fixe intrari-iesiri;inregistrari productie.
  • Program de lucru:8.00-16.30.Pauza de masa 30 minute .
  • Biroul este la Bolintin Vale, jud. Giurgiu.

Descrierea companiei

FIRMA DE CONSTRUCTII CU SEDIUL IN BOLINTIN VALE
Publicat 19 ian. 2022 Reactualizat 17 feb. 2022 Expiră 18 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos