Economist

SC IRINIK SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii superioare economice;
- cunoștințe pachet MS Office ( Excel , Word, etc);
- cunoașterea programului WinMENTOR ERP (constituie un avantaj);
- capabil sa lucreze cu termene limită si să-și gestioneze foarte bine timpul;
- personalitate dinamică, comunicativă, sociabilă, organizată, punctuală;
- loialitate și confidențialitate;
- abilități de analiză și sinteză, atenție la detalii;
- abilități de lucru atât individual cât și în echipă.

Descrierea jobului

- înregistrarea corectă și la zi în programul utilizat a tuturor datelor de contabilitate primară și gestiune contabilă;
- asigură suport în pregatirea rapoartelor lunare către autoritățile fiscale;
- se achită de atribuțiile prevazute în fișa postului si de sarcinile concrete de muncă conform criteriilor de performanță ale postului;
- exercită și alte atribuții cu caracter specific ce decurg din necesitatile și politica societății;
- colaborarea stransă cu celelalte departamente ale societății;;
- informarea permanentă privind noile reglementări fiscale și contabile în vigoare;
- respectarea termenelor de execțtie a lucrărilor/raportărilor, a legalitătți, corectitudinii și calității acestora.
Oferim:
- pachet salarial atractiv;
- diverse facilitați și premii;
- mediu de lucru dinamic.

Magazinele Sabrini oferă o gamă larga de bijuterii, ceasuri și diverse accesorii, având în portofoliu branduri renumite din domeniu: Pandora, Tissot, Tag Heuer, Longines, Fosil, Swatch, Guess, DeRuvo Diamonds, Blanco's Diamonds, Carla M, Shinsaki, Leo Marcus… Mai multe detalii despre Sabrini România puteți afla accesând pagina web www.sabrini.ro sau pagina oficială www.facebook.com/sabrini.fanpage.

Publicat 23 sept. 2021 Expiră 23 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos