Publicat 13 Ian 2021 | Reactualizat 01 Feb 2021 | Expiră 01 Feb 2021

Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare economice;
- cunoasterea programului CHARISMA obligatoriu (sau alt program bazat pe ERP);
- cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu- avansat (scris, citit – cunoasterea unei alte limbi straine constituie un avantaj);
- minim 2 ani experienta;
- personalitate dinamică, comunicativa, organizata, analitica, punctuala;
- loialitate si confidentialitate;
- persoana orientata catre client, organizata, autodidacta, proactiva;
- calitate de expert contabil constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- inregistrarea corecta si la zi in programul utilizat a tuturor datelor de contabilitate primara: facturi furnizori, incasari si plati prin orice instrumente de incasare / plata, deconturi de cheltuieli, etc. in conformitate cu legislatia in vigoare.
- urmarirea soldurilor contabile: clienți, furnizori, banca;
- intocmirea de rapoarte si analize;
- relationare cu institutii financiar - bancare;
- Inregistrarea dcumentelor financiar-contabile;
- Alocarea documentelor pe centre de cost;
- Participarea la inchiderile de luni.

Importator si distribuitor al materialelor si furniturilor pentru instalatii

Expirat
Economist  -  SC KERATO INSTAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles